Yhteystiedot

Ota meihin yhteyttä

Kouvolan Työterveys, Prisma
Tommolankatu 9, 45130 Kouvola

Puh. 05 544 5050
Fax. 05 544 5060

Sähköposti
info@kouvolantyoterveys.fi tai
etunimi.sukunimi@kouvolantyoterveys.fi

Facebook: https://www.facebook.com/kouvolantyoterveys/

Palvelemme
ma – to klo 8-16 ja perjantaisin klo 8-11.30

Ajanvaraus ma-to klo 8-16 perjantaisin klo 8-11.30

Kesäaukiolo 1.6.-31.8.

ma-to 8-15.30 perjantaisin 8-11.30

Voit myös pyytää meiltä tarjouksen tai antaa palautetta.

Henkilökunta

Johtava työterveyslääkäri Mika Pirinen

Työterveyslääkäri Marja Korpela
marja.korpela@kouvolantyoterveys.fi

Työterveyslääkäri Ilkka Montonen
ilkka.montonen@kouvolantyoterveys.fi

Vastaava työterveyshoitaja Terhi Oijala
terhi.oijala@kouvolantyoterveys.fi


Työterveyshoitaja, talousvastaava Erja Taimiaho
erja.taimiaho@kouvolantyoterveys.fi

Työterveyshoitaja Teija Siiravuo
teija.siiravuo@kouvolantyoterveys.fi

Työterveyshoitaja Satu Turtiainen (opintovapaalla)
satu.turtiainen@kouvolantyoterveys.fi

Terveydenhoitaja Elisa Eskola
elisa.eskola@kouvolantyoterveys.fi

Työfysioterapeutti Monica Halme
monica.halme@kouvolantyoterveys.fi

Vastaanottohoitaja/toimistosihteeri Anitta Appelgren
anitta.appelgren@kouvolantyoterveys.fi

Hallituksen puheenjohtaja Jukka Virenius
jukka.virenius@sok.fi

Hallituksen sihteeri Erja Taimiaho

 

Sivun alkuun